Powered by Smartsupp

Multifunkční grily

Plancha, wok nebo kotlík

Multifunkční BBQ gril s možností využití planchy, kotlíku nebo woku je ideální pro každého, kdo miluje grilování a chce si užít široké spektrum chutí a vůní, které nabízí. Tento gril umožňuje přípravu pokrmů na různé způsoby, díky čemuž se stává skvělým pomocníkem při přípravě grilovaných specialit.

Díky této inovativní technologii můžete využít všechny možnosti na jednom místě. Modulary Pits Massive ONE gril nabízí všechny tři funkcemi, které splní všechny vaše potřeby při grilování.

Massive ONE

Grilovací bestie Massive ONE

Prožijte jedinečné spojení masa a ohně. Gril je primárně určen pro BBQ v texaském stylu. Jedná se o profesionální gril, který obslouží větší společnost, proto je vhodný pro posezení s partou kamarádů, ale i pro zahradní restaurace a catering servis. Umožňuje také přímé grilování a jiné způsoby přípravy pokrmů (plancha, wok a kotlík).

Plancha

Jednou z výhod multifunkčního BBQ grilu je jeho možnost využití planchy. Plancha je plochá železná deska, na které lze připravit téměř cokoliv. Planche je velmi univerzální a umožňuje přípravu různých druhů masa, zeleniny, ryb nebo třeba mořských plodů. Všechny tyto pokrmy získají na chuti a vůni díky přímému kontaktu s povrchem planchy.

Wok

Další možností, jak využít multifunkční BBQ gril, je připravit jídlo na woku. Wok je hluboká pánvička s vysokými stěnami, která umožňuje rychlou a zdravou přípravu jídla. Na woku lze připravit například zeleninu, maso, ryby nebo třeba nudle. Díky ohni z grilu se jídlo rychle zpracuje a získá jedinečnou chuť.

Kotlík

Poslední možností, kterou nabízí multifunkční BBQ gril, je použití kotlíku. Kotlík umožňuje přípravu pokrmů jako například guláš nebo paprikáš. Díky tomu, že je kotlík umístěn na grilu, lze pokrmy připravit s přímým ohněm, což dodává jídlu jedinečnou chuť.

Poradíme vám s multifunkčním BBQ grilem

Kdybyste si přece jen váhali nebo jste se chtěli na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás. Poradíme, pomůžeme a společně vybereme vhodný gril.

Jsme připraveni na vaše dotazy