Powered by Smartsupp

Výroba grilů se specializací na americké modely

Výroba kvalitních amerických grilů

Americké grily jsou pro nás velkou inspirací, protože jsou spojeny s vynikajícím masem a přátelskou atmosférou. Proto jsme se rozhodli věnovat se výrobě grilů, které jsou inspirovány americkou kulturou a jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky našich zákazníků.
Kvalita je pro nás na prvním místě, a proto při výrobě používáme pouze kvalitní materiály. Všechny komponenty jsou pečlivě vybírány, abychom mohli zaručit dlouhou životnost našich výrobků. Naše grily jsou také vybaveny tak, aby umožňovali snadné ovládání a zajistily dokonalý výsledek v podobě skvělého masa.

Vysoká kvalita

Grily Modulary Pits jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby byly odolné a spolehlivé.

Všestrannost

Modulary Pits grily jsou vhodné pro přímé i nepřímé grilování nebo využití woku a kotlíku.

Česká výroba

Vše vyrábíme v České republice s maximálním smyslem pro detail a kvalitu.

Skvělá chuť masa

BBQ grilování na Modulaty Pits grilu dává jídlu jedinečnou a autentickou chuť kouře.

Massive ONE

Grilovací bestie Massive ONE

Pokud hledáte osvědčený model se spoustou funkcí a vylepšený, můžete se podívat na náš gril Massive ONE. Gril, obslouží větší společnost, proto je vhodný pro posezení s partou kamarádů, ale i pro zahradní restaurace a catering servis. Umožňuje také přímé grilování a jiné způsoby přípravy pokrmů (plancha, wok a kotlík).

Postup spolupráce

1. schůzka

Zjistíme vaše potřeby a navrhneme vhodné řešení s cenotvorbou.

2. Návrh 3D modelu

Navrhneme vám 3D model, který se následně bude realizovat.

3. Výroba

Samotná výroba grilu podle schváleného 3D návrhu.

4. Předání

Gril vám následně můžeme dovést na adresu nebo u nás proběhne předání. 

Pro náročné i méně náročné zákazníky

Naše výrobky jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby našich zákazníků. Nabízíme grily různých velikostí, které jsou vhodné jak pro menší terasy, tak pro velké zahrady i profesionální kuchyně a zahrádky restaurací. Dále nabízíme grily s různými funkcemi, jako je přídavný kotlík, rok nebo plancha. Grilovací rošty jsou také na více úrovních.

Rádi s vám pomůžeme s výběrem

Pokud hledáte kvalitní gril, který vám umožní připravit dokonalé americké pokrmy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme a pomůžeme vám vybrat ten správný gril pro vaše potřeby. Díky našim grilům si můžete vychutnat nezapomenutelné chvíle s rodinou a přáteli u dokonalých amerických pokrmů.

Jsme připraveni na vaše dotazy