Powered by Smartsupp

BBQ grily

Kvalita, na kterou můžete spoléhat

Naše BBQ grily jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a smyslem pro detail. Používáme odolné materiály, abychom zajistili, že každý gril splňuje nejvyšší standardy. S výrobcem Modulary Pits si můžete být jisti, že vám grily vydrží na celý život.
Jsme hrdí na to, že naše grily přinášejí inovativní prvky pro váš kulinařský zážitek. Díky modulární konstrukci můžete snadno přizpůsobit svůj gril podle svých potřeb a vytvořit tak skvělé prostředí pro grilování podle vašich představ. U nás můžete očekávat širokou škálu doplňků a možností, které vám umožní otevřít dveře do světa nekonečných grilovacích možností.

Massive ONE

Grilovací bestie Massive ONE

Prožijte jedinečné spojení masa a ohně. Gril je primárně určen pro BBQ v texaském stylu. Jedná se o profesionální gril, který obslouží větší společnost, proto je vhodný pro posezení s partou kamarádů, ale i pro zahradní restaurace a catering servis. Umožňuje také přímé grilování a jiné způsoby přípravy pokrmů (plancha, wok a kotlík).

BBQ grily

S Modulary Pits neexistují žádná omezení pro vaše grilování. Bez ohledu na to, zda jste vášnivý grilovač nebo profesionální kuchař, naše grily vám umožní přizpůsobit si své grilovací prostředí podle svých představ. Vaše kreativita nemá hranic, a my vám poskytneme nástroje k tomu, abyste mohli grilovat tak, jak chcete.

Grily jsou ideální pro grilování většího množství masa a jsou velmi snadno ovladatelné a čistitelné.

Spojte se s námi

Prozkoumejte naši širokou škálu modulárních BBQ grilů a objevte svět možností, které vám Modulary Pits může nabídnout. Jsme zde, abychom vám pomohli přinést do vašeho grilování nové rozměry.

Jsme připraveni na vaše dotazy