Powered by Smartsupp

Americké grily

Pro milovníky dobrého masa

Americké grily jsou v posledních letech stále populárnější. Tyto speciální grily umožňují pomalou přípravu masa za nízkých teplot s využitím kouře, který dává masu charakteristickou chuť a aroma.

Existuje mnoho druhů smokerů, například elektrické, plynové nebo na dřevo. Každý typ má své výhody a nevýhody. Například smokery na dřevo jsou tradiční a dodávají jídlu charakteristickou chuť a aroma. A proto právě na tyto americké grily specializujeme. Aby si naši zákazníci vychutnali dokonalou chuť masa.

Massive ONE

Grilovací bestie Massive ONE

Prožijte jedinečné spojení masa a ohně. Gril je primárně určen pro BBQ v texaském stylu. Jedná se o profesionální gril, který obslouží větší společnost, proto je vhodný pro posezení s partou kamarádů, ale i pro zahradní restaurace a catering servis. Umožňuje také přímé grilování a jiné způsoby přípravy pokrmů (plancha, wok a kotlík).

Princip fungování

Smokery mají obvykle velkou uzavřenou komoru (topeniště) na dřevo, které vytváří kouř. Jídlo se poté umístí do další komory, která je oddělena od komory s dřevem. Maso se následně připravuje v kouřové lázni, což zajistí charakteristickou chuť a aroma.

Připravte si všechny druhy masa

Americký gril se tradičně používá pro přípravu větších kusů masa, jako jsou například hovězí žebírka, vepřové plece nebo celá kuřata. Tyto kusy masa se připravují na grilu po několik hodin za nízkých teplot, aby se maso změkčilo a získalo charakteristickou chuť a aroma.

Kromě těchto klasických druhů masa lze na  grilu připravit také další druhy masa, jako jsou například:

  • Brisket: nejdříve marinuje a poté se peče na nízké teplotě po několik hodin, dokud se maso úplně nezměkčí.
  • Vepřové kotlety: tyto kousky masa se nejdříve osolí a opepří a poté se grilují po několik hodin, dokud se maso také nezměkčí.

Rádi vám vám budeme věnovat

Kdybyste si přece jen váhali nebo jste se chtěli na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás. Poradíme, pomůžeme a společně vybereme vhodný gril.

Jsme připraveni na vaše dotazy