Powered by Smartsupp

Venkovní grily

Elegance ve venkovním prostoru

S využitím moderních technologií a kvalitních materiálů nabízíme grily, které odolají nástrahám venkovního prostředí, zatímco vám umožní vytvořit si dokonalé grilovací zážitky pod širým nebem.
Při návrhu našich venkovních grilů klade Modulary Pits důraz na eleganci a stylový design. Nechte svůj venkovní prostor ožít s grilem, který není jen nástrojem pro grilování, ale i estetickým prvkem, který přidává do vašeho exteriéru šmrnc.

Massive ONE

Grilovací bestie Massive ONE

Prožijte jedinečné spojení masa a ohně. Gril je primárně určen pro BBQ v texaském stylu. Jedná se o profesionální gril, který obslouží větší společnost, proto je vhodný pro posezení s partou kamarádů, ale i pro zahradní restaurace a catering servis. Umožňuje také přímé grilování a jiné způsoby přípravy pokrmů (plancha, wok a kotlík).

Venkovní grily

Grilujte pod otevřeným nebem s jistotou, že naše venkovní grily vám poskytnou neomezené možnosti pro vaše grilovací dobrodružství. S širokou škálou funkcí, od úložného prostoru po regulovatelný ohřev, vytvořte si prostředí, kde se váš venkovní prostor stává centrem společenských setkání.

Grily jsou ideální pro grilování většího množství masa a jsou velmi snadno ovladatelné a čistitelné.

Rádi vám vám budeme věnovat

Kdybyste si přece jen váhali nebo jste se chtěli na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás. Poradíme, pomůžeme a společně vybereme vhodný gril.

Jsme připraveni na vaše dotazy